Ukončení provozu: Kavárna s dílničkou Drofa

ČINOST KAVÁRNY NA DROFE MUSELA SKONČIT, PROTOŽE TATO ČINNOST NEBYLA DOTOVANA NA 80%. JIŽ DĚKUJEME VŠEM,KTEŘI NAS PODPOROVALI. Zde ještě vzpomínka na ní.

Dobrý den,

Vítejte v novém prostoru od města Zlín, díky tomu, že jsme vázaní na podporu různých projektu a podporu od statní sféry, museli jsme se odstěhovat od Priora, kde jsem strávili více času a touto formou děkujeme vedení Prioru. Velice si Vás vážíme za lidské jednaní a pochopení v této nelehké činnosti. Jak jsme se přestěhovaly. Dokonce dvakrát, nebylo to jednoduché, ale díky podpoře města, nadacím a dobrým lidem i naším dobrovolníkům a Michalovi, dis. jsem to zvládli, za to Vám děkuji, ale teď máme nové prostory od města, za super podmínek od Prioru, ale život jde dál. Máme to vetší a více možnosti, můžeme dělat, ale bez Vaší pomoci to nezvládneme, jsem lide s postižením a vytváříme tento projekt sami, jelikož nejsme odborníci, ale jen lidé s úctou se učit novým věcem. 

Tento projekt je realizovaný (ne) jen lidmi s různým postižením, ovšem hlavní slovo mají daní lide s postižením a jen dobrovolně nebo podle projektu jsou placení za danou činnost většina je dobrovolně .

Kavárna je rozdělena do tří místnosti. Je multi-funkční, můžeme tyto místnosti předělávat podle potřeby daných zakázek. Máme tu Večírky s jídlem, přednášky, prezentace….

Kavárna je omezena časově, ale jak bude podpořena projekty, tak se čas otevírací doby změní na 9 – 17hod PO-PÁ, jsme vázaní na podpoře projektu, tak omluvte provozní omezení, ale na jednorázové akce se lde domluvit po tel 774958197, doba jde upravit podle Vás. 

  • Kavárna je nekuračka a pro děti je tu dětsky koutek. 
  • Wifi je v jednaní .
  • Kavárna má první místnost, kde se vleze 12mist pro posezení u kávy.
  • Druhá místnost je na přípravu kávy a nápojů, kde jsou ještě 3 místa, jde tu upravit na více místa dle akce. 
  • Kavárna má také třetí místnost, kde lze dělat akce pro veřejnost a vleze se tu až 20 lidi.

Cela kavárna je benefična, kde zakoupení daného pokrmu nebo pití pomáháte spolku.

Kavárna má tvořivou dílničku pro veřejnost i pro uživatele sociálních služeb nebo lidi s postižením, kteří chtějí lepe trávit volný čas. Jakýkoliv klient, s různým postižením muže přijít za námi a bavit se a rozvíjet svoje nápady dle možnosti spolku jsou splněné. Kavárna je pro veřejnost otevřena každý den jen pro soukromé akce na tel 774958197. V kavárně je možné objednat i dárkové předměty pro radost sobě nebo firemní dárky.

Kavárnu obsluhují lidé s postižením, proto omluvte naše nedokonalost a upřímnost. Budeme rádi když se budete vracet a povíte to dál. Za to Vám moc děkujeme.